O firmie

 

 

   Jackmeister jest firmą założoną w 1990 roku, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży plis, rolet i żaluzji. Początkowo swoją działalność prowadziliśmy jedynie w województwie kujawsko-pomorskim. Z początkiem roku 2000 zaczeliśmy stopniowo poszerzać rynek zbytu, nie tylko na cały kraj lecz także i za granicę.

   Przełomowym momentem w życiu firmy był rok 2003, kiedy to zapadła decyzja o budowie nowej siedziby w miejscowości Lisi Ogon koło Bydgoszczy. W 2005 roku powstał nowy zakład, wybudowany zgodnie z wszelkimi standardami europejskimi. Następnym krokiem było stworzenie własnego systemu do produkcji plis - "PLISYLUX", który w pełni zadowala naszych odbiorców zarówno w kraju jak i zagranicą. Nasze plisy produkowane są wyłącznie z materiałów pochodzących od renomowanych producentów z Polski oraz Europy Zachodniej.
Obecnie jesteśmy nowoczesnym zakładem zatrudniającym wykwalifkowaną kadrę, która wytwarza ponad 100 tysięcy osłon okiennych rocznie. Sprzedaż tych produktów odbywa się poprzez:

  • sprzedaż indywidualną
  • sprzedaż hurtową


   Rodzinna tradycja oraz długoletnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość naszych produktów, czego odzwierciedleniem jest 3-letnia gwarancja na wyroby gotowe.
Głównym celem firmy jest dynamiczny rozwój i maksymalne zadowolenie klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zarząd i Pracownicy

ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do odwiedzania strony

naszej partnerskiej firmy

www.duorol.pl

Rolety   |   Żaluzje   |   Plisy   |   Moskitiery   |   Markizy   |   Zasłony rzymskie
© Jackmeister, Producent oferuje: plisy, plisse, komponenty do produkcji plis, zasłony plisowe, tkaniny plisowane, żaluzje plisowane, profile do zasłon, profile do żaluzji, rolety plisowane
Webmaster - ITB Vega