Plisy Plisse S17

plisaŻaluzja plisowana to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

Unikalną zaletą jest system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry.

Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt, zamontowany na środku profila. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym.

Zasłony plisowane można stosować we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych - najbardziej wszechstronny produkt.

Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna / trójkąty, trapezy, łuki /.

Tkanina plisowana wykonana jest z poliestru o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej – szeroka gama kolorów i wzorów.

Większość naszych tkanin pokryta jest z jedej strony powłoką “perłową”, która dodatkowo odbija promienie słoneczne.

Rynna górna i dolna wykonana z aluminium malowana jest proszkowo w kolorach: białym, beżowym, brązowym, srebrnym anodowanym. Możliwość lakierowania w kolorach ral, złoty dąb oraz orzech - opcja za dopłatą.

Zasłony plisowane oferujemy w szerokości 20 mm. Mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przyszybowymi, dzięki czemu nie ograniczają otwierania okna bądź drzwi balkonowych.

Prosty sposób czyszczenia we własnym zakresie wg załączonej instrukcji.

Prosty montaż i demontaż / np. do mycia okien /.

Zaletą zasłon plisowanych jest fakt, że zajmują najmniej miejsca po złożeniu.

Dane techniczne: patrz wzorniki i schematy rozwiązań.

 Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w galerii tego produktu.

 

Wszystkie nasze tkaniny spełniają standarty testu dla szkodliwych substancji zgodnie z europiejską normą OEKO-TEX STANDART 100. Numer Testu D07-0710. Są bezpieczne dla ludzi i środowiska.